31/03/2012

Jest straszna pogoda ! Pada śnieg z deszczem i zdjęcia niestety musiałam zrobić w domku .. 
Motyw kwiatowy chyba dość oklepany na tych getrach ukazany jest w innym wymiarze .
Do tego cudowne sandały w kolorze wina z WHOLESALE-DRESS.leggins - h&m
sandals - WHOLESALE-DRESS


  
i zrzut gazetki Siemens FreshLook z moimi stylizacjami ! 


 

21.03.2012

Oh jak cudownie! Dziś pierwszy dzień wiosny ..
Mam dla was prosty set z koszulą która jest prezentem od cudownej Darii !
Jest wykończona skórzanym kołnierzykiem .. mniam!

Kochani jest nowy post na Radom Street Fashion ! 
ZAPRASZAM

KLIK


shirt - ROMWE(gift from Daria)
bag - vintage 
pants - orsay 

09/03/2012

Jakiś czas temu na moim blogu dodałam post z białą peleryną aczkolwiek mało było w nim zdjęć samej peleryny i kilka osób upomniało się o więcej . Z lekkim opóźnieniem ,ale jest!
Peleryna jest od projektantki Natalii Siebuły . W mojej szafie już dłuższy czas jest i chyba nigdy bardziej nie cieszyłam się z jej posiadania . Ten sezon to w większości biel  a dopiero gdzieś w tle za nią wyłaniają się też pastele do których nie jestem zbytnio przekonana bo chyba trochę dodają mi kilogramów .
I jest też czas na małą czarną w moim wydaniu . Ta też już ma swoje lata bo chyba kupiłam ją w 2009 na wyprzedaży w Zarze .Do tego trochę głupiutka torba z frędzli i złota obroża .. to chyba mój idealny set z małą czarną.

cape - Natalia Siebuła
dress - ZARA08.03.2012

Po raz kolejny moje cudowne shorty .. mam zamiar zrobić sobie jeszcze kilka par i w wakacje nie będę chodzić w niczym innym ! :)
A w dzisiejszym dniu chciałabym wszystkim KOBIETOM życzyć tego co najlepsze!
Dużo uśmiechu ,fajnego faceta i ogromnej garderoby ! 


JAK PISAŁAM WCZEŚNIEJ , NIE BĘDĘ TOLEROWAĆ I AKCEPTOWAĆ KOMENTARZY ODNOŚNIE MOJEJ OSOBY . NIE JESTEM TU W ROLI MODELKI CZY OSOBY PRYWATNEJ ,JESTEM TU DLA MODY TYLKO I WYŁĄCZNIE. CHCESZ MNIE OBRAŻAĆ?RAZEM ZE SWOIMI WYPOCINAMI ZOSTAW IMIĘ I NAZWISKO I ZAAKCEPTUJĘ WSZYSTKO :)


shorts - DIY 
top - h&m 
jacket - bershka

07.03.2012

Robi się coraz cieplej , coraz mniej warstw na siebie zakładam .. jest cudownie! Muszę zacząć kompletować wiosenno-letnią garderobę .. Nie wiem czy dam się ponieść trendom takim jak np pastele ,ale wiem ,że w mojej szafie nie zabraknie bieli ..


jumpsuit - tk maxx
boots - wholesale-dress
jacket - reserved

03.03.2012

Jak pisałam na moim facebooku musiałam zrobić sobie przerwę .. obiecałam ,że w marcu wrócę ,no i jestem!
Ostatnio dużo się w moim życiu zmieniło .. musiałam kilka spraw ustabilizować ,trochę zmienić nastawienie do tego kim jestem i jak jestem . Wracam silniejsza i z energią do działania! Jutro też będzie nowy post :))PS. KOCHANI ZNÓW POJAWIŁA SIĘ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA MOICH POSTÓW PRZEZ NIEZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW .

ALE ZASADY OBOWIĄZUJĄ TAKIE SAME ,JEŻELI JUŻ MASZ ODWAGĘ BY MNIE OBRAŻAĆ TO CHOCIAŻ SIĘ PODPISZ A NIE POTEM MIAUCZ ŻE NIE AKCEPTUJĘ "KRYTYKI".

shirt - h&m
shorts - DIY 
boots - badura
bag - wholesale-dress
rings - h&m